Silkair otwiera połączenie do Wientian i Luang Prabang

Silkair otwiera połączenie do Wientian i Luang Prabang Od 31 października 2016 r. SilkAir będzie operować do Laosu trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i soboty. Rejsy będą wykonywana po trójkącie: Singapur – Wientian – Luang Prabang – Singapur. Po otwarciu tej trasy liczba destynacji, z którymi SilkAir będzie utrzymywać połączenia, wzrośnie do 51 miast w 14 krajach i są to: Australia, Kambodża, India,...
03/05/2016 10:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pablakiss 2016-05-04 10:40   
pablakiss - Profil pablakiss
@kitsune - Ehhh ten pażdziernik ;) dlaczego muszę tyle czekać ... To tu masz coś na zachete . To jest blog kolegi z którym wymieniłem sie informacjami , jak dojechać, doleciec do Korei Północnej ;) daj znać co o tym sądzisz ;)
usuniety 2016-05-04 10:18   
usuniety - Profil usuniety
@pablakiss, chyba każdy woli czytać blogi niż pisać, dlatego nagabuję Ciebie by było co czytać ;) Szczególnie liczę na relację z Air Koryo ;)
pablakiss 2016-05-04 09:55   
pablakiss - Profil pablakiss
Wiiem ;) , ale miałem na uwadze... post do którego można by ewentualnie dołączyć jedno konkretne zdjęcie ;) a blogi to ja lubie czytać a nie pisać ;) P.s jeśli jest ktos zainteresowany gonitwą byków w Pampelunie ( mam tu na mysli czynny udział ) ,., to może pisać ,., wylatujemy za równo 2 m-ce .
usuniety 2016-05-04 09:23   
usuniety - Profil usuniety
pablakiss, na blogu można dodawać zdjęcia ;)
pablakiss 2016-05-04 05:31   
pablakiss - Profil pablakiss
10 h strachu ehhh . Autobus pełen śmierdząych lokalnym bimbrem Chińczyków, świetujących Chiński Nowy Rok . Brak klimatyzacji w mega upale ,a na dodatek średnio co 30min. przymusowy postój na polewanie hamulców wodą z gospodarstw od przypadkowych ludzi . A na koniec ,podczas wyciągania bagaży ,okazało sie ze mamy pasażera na gape .,., węża ;) .Więc bardzo dobrze że otworzyli tą ,.,trase ;)
pcharasz 2016-05-04 05:16   
pcharasz - Profil pcharasz
Moje wspomnienie z tej trasy to połowa pasażerów wymiotująca w trakcie przejazdu... uhhh. A do tego strach, czy przez mgłę nie spadniemy w przepaść. Mało przyjemna trasa!
pablakiss 2016-05-03 20:32   
pablakiss - Profil pablakiss
Polecam wszystkim przejażdzkę trasą Luang Prabang - Wientiane .,., autobusem opcja VIP ;) ; ) Mega wypas ;) ;) po godzinie jazdy marzyłem o zdezelowanym Ikarusie ;) :) ,., Szkoda że nie można zdjęć wrzucić pod postem ....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy