Zalało wjazd na lotnisko w Balicach

Zalało wjazd na lotnisko w Balicach
26/07/2016 18:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cani 2016-07-27 23:19   
cani - Profil cani
lysypiotr76 - ;-)
lysypiotr76 2016-07-27 21:11   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
cani - zauważyli komentarz he he. tomwkr7 - Ja nic obraźliwego nie znalazłem.Mnie ciągle ktoś na portalu dociska , ale trzeba mieć dystans ,przecież my tylko komentujemy .
garcba 2016-07-27 20:39   
garcba - Profil garcba
tomwkr7, zalało KTW? Niemożliwe. W Pyrzowicach nie lało chyba od roku ;) Ew. lekka mżawka czasami.
cani 2016-07-27 18:09   
cani - Profil cani
tomwkr7 - po pierwsze drogi kolego, chciałbym zauważyć, że ja nie jestem z Gdańska, więc nie bardzo rozumiem Twych wynurzeń na temat tegoż miasta i komentarzy ludzi z grodu Neptuna. Druga sprawa to taka, że nie moją winą jest fakt, że ktoś w KRK odwalił fuszerkę i że zalało dojazd. Po trzecie natomiast, ja nie narzekam na ŚDM i szczerze Wam ich nawet zazdroszczę, co nie zmienia faktu, że pewnie część osób z Krakowa tu komentujących, bawi się teraz podczas imprez związanych ze ŚDM.
PS> A prostak, to po bułgarsku łobuz. Masz rację, byłem kiedyś łobuzem, za czasów dziecięcych. Trochę mi z tych czasów pozostało, choć teraz znaaaacznie mniej łobuzuję :)
tomwkr7 2016-07-27 17:48   
tomwkr7 - Profil tomwkr7
cani; sorki ale nie wiedziałem, że z ciebie taki prostak (sorki ale ty obrażasz mnie więc ja mogę ciebie).
Dobrze wiesz, że większość z tych wpisów nie pochodzi od ludzi z Krakowa. Jeżeli chcesz to to ja mogę poświęcić trochę czasu i zaspamować cię wpisami ludzi z Gdańska jak to oni płaczą "szkoda że to nie do GDN". Więc następnym razem zanim zaczniesz kogoś obrażać to zastanów się czy we własnym ogródku nie ma podobnych matołów.
I co do ŚDM. Sorki ale te 1,5-2 mln. ludzi nie będzie rezygnować z zabawy (jak to ty twierdzisz) tylko dlatego, że jaśnie panu caniemu to przeszkadza. Trzeba było tak płakać jak 4 lata temu w GDN "bawili" się na EURO. Wtedy jakoś nikt nie krzyczał że neptuniki się bawią na Euro. Najlepiej nic w tym kraju nie organizować, bo po co zawsze znajdzie się malkontent twojego pokroju, któremu będzie coś przeszkadzać.
I na zakończenie niedawno zalało też lotniska w WAW i KTW chociażby.

cani 2016-07-27 16:41   
cani - Profil cani
lysypiotr76 - to tak specjalnie, by trochę ich podjudzić, choć pewnie i tak nie zawuażą komentu, bo obecnie pewnie bawią się podczas ŚDM :)
lysypiotr76 2016-07-27 16:36   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
cani -Oj lepiej się krakusom nie narażać . Docisną .
cani 2016-07-27 16:10   
cani - Profil cani
To teraz wiadomo, dlaczego Air China wybrało jednak WAW, a nie KRK :-D Więc komentujący lajkoniki, przy następnym uruchamianiu tras do WAW, GDN, czy WMI, schowajcie pytanie 'a czemu nie KRK?' do kieszeni :-D :-D
gość_fb651 2016-07-26 18:24   
gość_fb651 - Profil gość_fb651
Wow, to dopiero pech.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy