W Warszawie zostają zniżki dla nowych tras

W Warszawie zostają zniżki dla nowych tras 29 lipca 2016 r. przedsiębiorstwo państwowe Porty Lotnicze złożyło do prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego wniosek o zatwierdzenie zmiany "Taryfy opłat lotniskowych na Lotnisku Chopina w Warszawie". Jednym z elementów tego wniosku jest modyfikacja systemu zniżek od opłat lotniskowych, w tym likwidacja części z nich.- Podkreślenia wymaga fakt, że Portom Lotniczym stale...
22/09/2016 18:23   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
teemu 2016-09-23 16:06   
teemu - Profil teemu
to sorry, ja cię w takim razie źle zrozumiałem!
lysypiotr76 2016-09-23 15:52   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
teemu - Bardzo dobrze zrozumiałem tekst artykułu. Nie zmienia to faktu że chodzi o FR.
teemu 2016-09-23 15:18   
teemu - Profil teemu
drodzy przedmówcy, czytajcie ze zrozumieniem. z wypowiedzi rzecznika wychodzi, że PPL wpadły na sprytny myk jak zabezpieczyć interesy dwóch największych graczy na WAW, czyli LO i W6. Będą zniżki dla tras nowych dla lotniska, ale nie nowych dla przewoźnika. Czyli jeśli przykładowo FR chciałby podebrać pasażerów między Warszawą a Brukselą, to zniżki na WAW nie dostanie, bo Lot lata do BRU, a Wizzair do CRL. Tak samo rzecz się ma z Atenami, Budapesztem, Sztokholmem, Madrytem itp. Zostaje tylko kilka kierunków, na których Ryanair mógłby powojować, np. Londyn, bo nikt z WAW do STN nie lata.
lysypiotr76 2016-09-22 21:02   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
I jak tu się nie śmiać. Ledwie tydzień temu zarzekano się że zniżek nie będzie. I miało to na celu zahamować jak wielu podejrzewało ekspansję FR na lotnisku Chopina. Można by rzecz profesjonalizmu zabrakło. Taki kolejny ,, Misiewicz" niestety.
jjemiolo 2016-09-22 18:50   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Czyzby szef lotniska nie wiedzial co robia jego urzednicy?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy