Nowa karta pokładowa Ryanair

Nowa karta pokładowa Ryanair Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair wprowadziły nowy format karty pokładowej generowanej online, upoważniającej pasażera do wejścia na pokład samolotu. Poniżej prezentujemy jej wygląd w przypadku, kiedy pasażer nie wykupi priorytetowego wchodzenia na pokład. Karta zawiera nowe dane, takie jak wyraźnie zaznaczony fakt, czy pasażer jest obywatelem Unii Europejskiej...
23/03/2009 18:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_bf24c 2017-01-03 10:06   
gość_bf24c - Profil gość_bf24c
0
misza1983 2009-03-24 20:13   
misza1983 - Profil misza1983
gralu: tez tak mi sie wydaje, dobrze że sie zorientowałem że mam ta rezerwacje bo już chciałem używać kredytówki VISA za co oczywiscie zapłaciłbym dużo więcej niż za bilet :P
gral 2009-03-24 18:47   
gral - Profil gral
stenusie i miszo: no ale to duplikat to chyba tylko wtedy wychwytuje, jak się płaci tę samą kartą... bo w innym przypadku nie mogło by lecieć 2 johnów smithów czy innych janów kowalskich. nie wierzę, że nie zdarzają się w 189 osobowym tłumie takie sytuacje. zatem zapłacić czymś innym i po kło.
misza1983 2009-03-24 16:28   
misza1983 - Profil misza1983
a ja ostatnio nie moglem zrobic drugiej rezerwacji na moje nazwisko na ten sam lot... nie pamiętam jaki komunikat się pojawiał, ale nie ściagało mi nic z konta i nie przychodziło potwierdzenie ( nawiasem mówiąc to nie chciałem zrobić tego specjalnie, myślałem że jeszcze tego lotu na moje nazwisko nie mam zarezerwowanego - próbowałem ze 3 razy, resetowałem kompa itp...w końcu przypomiałem sobie i odnalazłem moja rezerwacje :-) )
michalb 2009-03-24 13:37   
michalb - Profil michalb
ja tez raz zrobiłem podwójną rezerwacje i EUR 0,2 pojawiło się na moim koncie
humbak 2009-03-24 13:20   
humbak - Profil humbak
A dodam, że ja wcale nie pisałem do nich, aby mi coś oddawali. Oni sobie tak samowolnie to zrobili. Zadzwoniłem, opieprzyłem, przeprosili, zapłaciłem raz jeszcze 4 zł i mam nadal rezerwację ważną.
humbak 2009-03-24 13:18   
humbak - Profil humbak
marcio: Mylisz się bardzo. Ja dostałem taki liścik całkiem niedawno: Dear, I refer to your recent request for a refund on duplicate booking confirmation number XXXXXX. We confirm that your refund request has been processed to the form of payment used to pay for your booking. Your issuing bank will then take 5-7 working days to process this refund amount back to your account. The amount refunded to your credit/debit card is PLN4.00 To review your booking please click on the link below.
Yours sincerely, Ryanair Customer Services. Więc najpierw się doucz, a potem wystawiaj osądy...
pitterek 2009-03-24 13:09   
pitterek - Profil pitterek
zamiast lipnego pasazera, kup jeszcze raz temu -klient nasz pan i moze sobie kupić 189 miejsc w samolocie - zreszta regulamin dopuszcza kupienie n biletów.
marcia 2009-03-24 12:57   
marcia - Profil marcia
michalb- Ryanair NIE ODDAJA PEINIEDZY z takich rezerwacji - to jest powazny problem dla pasazerow, ale o tym sie nie mowi, bo o FR mowic zle nie mozna...Normanle linie informuja o dupe, nawet LCC (Easy chocby). Ryanair jest INNY i nie dosc, ze nie informuje, to potrafi skasowac obie rezerwacje nie oddajac kasy za zadna i nie informujac ze je skasowali ;)
humbak 2009-03-24 11:46   
humbak - Profil humbak
jaseku: Taka osoba nie może zabrać dwóch podręcznych, gdyż w ogóle nie poleci. :P
michalb 2009-03-24 11:07   
michalb - Profil michalb
jasek ,nie może być dwóch rezerwacji na ten sam lot na te samo nazwisko wiec jeśli nawet zarezerwujesz to i tak ci ja unieważnią i zwrócą pieniądze
jasek 2009-03-24 10:29   
jasek - Profil jasek
Dziękuje za informacje. Po przeliczeniu najlepiej (w sensie najtaniej) jest kupić nowy bilet dla osoby, która ma mieć bagaż. Zastanawiam się, czy osoba mająca dwie rezerwacje na ten sam lot (na pierwszej odprawa online, na drugiej na lotnisku) może zabrać dwa bagaże podręczne
humbak 2009-03-24 10:09   
humbak - Profil humbak
graludro: A bo czasami mnie rozkłada kombinatoryka stosowana ludzka. :o)
mppt 2009-03-24 09:04   
mppt - Profil mppt
racja kiwi
kiwi 2009-03-24 05:33   
kiwi - Profil kiwi
do jasek : nic nie kombinowac w rezerwacji ten kto ma zabrac bagaz niech go zabiera. na lotnisku zaplaci i za bagaz i za odprawe (160 pln). reszta normalnie z kartami do odprawy paszportowej.
hamburg 2009-03-23 23:12   
hamburg - Profil hamburg
Znajac FRance to wiekszy problem bedzie z ta nowa wersja karty bo nikt nic nie bedzie wiedzial o niej ;-))))))
gral 2009-03-23 22:33   
gral - Profil gral
stenus: a co ty tak dzisiaj wszystkich ustawiasz i op...alasz? :) słoneczko przygrzalo? :P
gral 2009-03-23 22:30   
gral - Profil gral
misza: w ogole bym nie wpadl na to, zeby sie tym przejmowac. lec spokojnie ze stara wersja. franca nie bedzie sie czepiac moim zdaniem.
humbak 2009-03-23 22:26   
humbak - Profil humbak
gosciu_kolio: A jak ten "lipny pasażer" podejdzie do odprawy na lotnisku? :o) Oj coś dziś myślenie tutaj boli... wśród gości.
humbak 2009-03-23 22:24   
humbak - Profil humbak
Zasadniczo nie wyrdukowałeś starych kart z systemu easyJeta, tylko FRancy, więc to są nadal FRancy karty pokładowe. Tak jak Pałac Kultury i Nauki w Warszawie wybudowali podczas innej wersji systemu w kraju, ale przeszedł na nowy system z całym dorobkiem inwentarza. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy