Recenzja: Business Lounge Schengen w Krakowie

Recenzja: Business Lounge Schengen w Krakowie W przyszłości sporym problemem dla lotniska może stać się również relatywnie niewielka powierzchnia salonu. Business Lounge Schengen to jedna z dwóch poczekalni biznesowych dostępnym na krakowskim lotnisku. Salon jest zlokalizowany w centralnej, nowej części terminala i służy pasażerom podróżującym w ramach strefy Schengen. Poczekalnia jest czynna...
25/05/2017 10:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_b005e 2017-05-27 23:33   
gość_b005e - Profil gość_b005e
Ja tez znam wszystkie saloniki w Polsce i akurat tylko w Warszawie na recepcji SIEDZĄ dwie osoby, co akurat w przypadku Poloneza jest zrozumiałe, bo ruch jest tam bardzo duży. Bez sensu jest porównywanie Poloneza do lotnisk regionalnych, bo to trochę jakby porównywać Porsche z Fordem i do tego Focusem. Ja osobiście wole Gdańsk od Krakowa, ale każdy ma swoje preferencje. Co do Poznania, to pomimo nietradycyjnego wystroju nie stawiałbym go na równi z Wrocławiem, bo oferta skromniejsza i schowany w ciemności. Poza tym w Warszawie na Polonezie świat się nie kończy, osobiście wole inne saloniki, bo sa przede wszystkim mniej zatłoczone. W części business Poloneza czasem nie ma gdzie usiąść, z kolei w części Elite w godzinach szczytu ciężko jest przejść przez strefę bufetowa, bo kłębi się tam zawsze tłumek bez przerwy popychających się, pomijając juz naszych polityków, którym się czesto wydaje, ze ten salonik jest tylko dla nich...
usuniety 2017-05-27 23:09   
usuniety - Profil usuniety
Poznałem właściwie wszystkie saloniki na głównych lotniskach w Polsce i bez wątpienia mistrzem jest Polonez LOTu na Okęciu. Drugie miejsce zajmują Katowice (oferta kulinarna i widok na płytę), trzecie Kraków (Schengen, Non-Schengen z widokiem na betonową ścianę jest słaby), czwarte Gdańsk (oferta kulinarna jest słaba i złożona głównie ze słodyczy, miejsca sporo, widok słaby), piąte Poznań i Wrocław (bardzo proste saloniki, ten w Poznaniu ma przyjemny wystrój).
Co do ilości osób za ladą - w Krakowie są dwie lub trzy nawet, bo ktoś musi dokładać do barku, sprzątać, skanować karty i udzielać informacji o lotach. Poza tym to jedna z najbardziej uprzejmych załóg salonikowych w PL.
rafciooo77 2017-05-26 07:36   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
@gość_b005e: ponieważ jedna osoba umie czytać a druga pisać :P
gość_b005e 2017-05-25 23:50   
gość_b005e - Profil gość_b005e
W Krakowie przynajmniej jest zupa nie z torebki, Gdańsk nawet takiej nie oferuje :-) Osobiście dla obu tych saloników mam kiepska ocenę za ofertę, ale Gdańsk wygrywa znacznie przyjemniejszym wystrojem i większym lokalem.
A swoją droga, to ciekawi mnie jedna rzecz, nie bywam w KRK zbyt czesto, ale zawsze w saloniku na tzw. recepcji siedzą dwie osoby, czy lotnisko ma jakaś misje wyciągania z bezrobocia? Bo doprawdy nie wiem po co tam tyle obsługi za lada...
kemot97 2017-05-25 20:20   
kemot97 - Profil kemot97
Niedawno byla recencja gdanskiego saloniku, ktory oferuje podobny serwis. Nie ma tam dan na cieplo ale nazwaliscie go europejskim. W Krakowie tez nie ma dan na cieplo i wytkneliscie to w recencji kilkakrotnie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy