Zdjęcia

Witam wszystkich. Mam taką sugestię dotyczącą zdjęć, które pojawiają się na portalu. Może lepiej żeby dotyczyły one mimo wszystko tematyki lotniczej. Oglądanie zdjęć z czyjegoś urlopu to chyba nie to miejsce tak myślę. Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.
05/08/2016 09:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ZRH 2016-08-05 10:24   
ZRH - Profil ZRH
Kitsune dzięki za info. Czyli sprawa nadaje się do admina. Prośba w takim razie do osób które zajmują się IT żeby to skorygować. Technicznie to żaden problem, chyba że tak miało być.
Zdjęcia postaram się dodawać na bieżąco. W ZRH dzieje się sporo, a z płyty można prawie wszędzie podjechać :)
usuniety 2016-08-05 10:04   
usuniety - Profil usuniety
ZRH, myślę że zdjęcia z urlopu, które widzisz na portalu to są zdjęcia załadowane po to by zobrazować czyjś wpis na blogu - ja sam w ten sposób też dodaję zdjęcia.
Pamiętam, że kiedyś szukałem w ustawieniach opcji by zdjęcia dodawane na bloga nie pojawiały się na stronie głównej i opcji takiej nie znalazłem, gdyby była to chętnie bym jej używał, bo zgadzam się z Tobą, nie zależy mi by zdjęcia urlopowe pojawiały się na stronie głównej.

Wcześniej zauważyłem Twoje zdjęcia na stronie głównej, są naprawdę dobre, mam nadzieję że będziesz zamieszczał kolejne. :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy