Do Moskwy: Aerofłot, czy LOT

Przetestowałem obie linie i przykrością musze stwierdzić, że na LOT mam alergię. Niekiedy, ze względów czasowych muszę polecieć LOTem, ale to jest zawsze powód do irytacji i nerwów. Samoloty się spóźniają, w ostatnim tygodniu byłem w Moskwie 2 razy, z czterech przelotów spóźniły się dwa, jeden o półtorej godziny, drugi o pół. Embraery są ciasne i niewygodne, jestem grubasem, mam kolana pod podbródkiem, serwis LOTu w klasie ekonomicznej (za ostatni bilet tu i z powrotem zapłaciliśmy 60 tys, rubli, to jest 800 euro, więcej niż do Ameryki Północnej) to jest skandal i kpina z pasażera, z resztą tak jest na wszystkich rejsach europejskich. Woda i wafelek, niech ich kule biją, płatne biale hiszpańskie wino Soldepenas jest obmierzłym kwasiuchem wykrzywiającym pysk, w dodatku nigdy nie jest schłodzone, LOT podaje je w temperaturze pokładowej, fu, fu, fu. Aerofłot wysyła do Warszawy albo Airbusa, albo rosyjskiego Superjeta, tam miejsca jest o wiele więcej, fotele są wygodne, na pokładzie nie ma alkoholu, ale jest wliczona w cenę biletu kanapka, nie mówiąc o kawach, herbatach, wodach i sokach. I samoloty, co najważniejsze latają punktualnie. Jak mi się przypominają napolenowskie plany pana Mielczarskiego szefa LOTu, flota, piloci, nowe lotnisko, to mi się w kieszeni otwiera scyzoryk, niech ten obrzydliwy nygus najpierw zadba o swoich pasażerów tu i teraz, a nie kombinuje, jak z budżetu odessać miliardy i pomóc zarobić kolegom chytrym developerom na terenach po Okęciu. Co za typ. Więc, kiedy mogę wybieram Aerofłot.
26/09/2016 00:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_0cf6d 2016-09-29 19:50   
gość_0cf6d - Profil gość_0cf6d
Aeroflot operuje częściej pomiędzy WAW-SVO więc o jakie godziny przelotu chodzi?
gość_d112c 2016-09-28 22:30   
gość_d112c - Profil gość_d112c
Cani, czasem ważne są jeszcze godziny przylotu.
cani 2016-09-28 16:37   
cani - Profil cani
gość_0cf6d - zgadzam się. Koleś narzeka, że musiał zabulić 800 EUR za bilet RT w LOT. Czemu zatem do cholery widząc taką cenę, nie wybrał Aeroflotu? Czyzby w tym samym czasie jeszcze była wyższa?
gość_ff8f8 2016-09-27 19:29   
gość_ff8f8 - Profil gość_ff8f8
Moim zdaniem SU to jesli chodzi o serwis, flote jest po prostu o wiele lepszy niz LOT.
Nie mowiac juz o siatce polaczen, bo tu sa lata swietlne. Na niekorzysc polskiego przewoznika. Flota krotkiego, sredniego i dalekiego zasiegu doskonale dopasowana, swietnie zorganizowane glowne lotniska etc.
4 gwiazdki w skytrax sa zupelnie zasluzone.
Wrubel 2016-09-27 17:43   
Wrubel - Profil Wrubel
#gość_0cf6d a dlaczego to jest żałosny tekst, czy coś się w nim nie zgdadza? Każdy chyba ma prawo do własnej opinii. Czekam na opinię kolegi wwszystkich poruszonych przez mnie sprawach.
gość_0cf6d 2016-09-26 20:10   
gość_0cf6d - Profil gość_0cf6d
Żałosny tekst
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy