Natasa Kázmér o marce i tradycji

Natasa Kázmér o marce i tradycji Podczas ostatniej konferencji prasowej niskokosztowej linii lotniczej Wizz Air, która odbyła się w Katowicach, rozmawialiśmy z Natasą Kázmér, dyrektorem komunikacji i public affairs. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.Paweł Cybulak
06/02/2006 10:38   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katowiczan 2006-02-09 21:03   
katowiczan - Profil katowiczan
Pani Kazmer ma niewątpliwie ogromny urok osobisty chociaż moim zdaniem ładniej jej było w fłuzszych włosach:) P.S. Bilety z POZ do AMS w sierpniu potaniały to 400 zł:P
katowiczan 2006-02-09 21:03   
katowiczan - Profil katowiczan
Pani Kazmer ma niewątpliwie ogromny urok osobisty chociaż moim zdaniem ładniej jej było w fłuzszych włosach:) P.S. Bilety z POZ do AMS w sierpniu potaniały to 400 zł:P
pikus 2006-02-09 00:35   
pikus - Profil pikus
pastwimy sie na Wizzem to i popastwimy sie na SKYem, prosimy o nowosci jak najszybciej panie moderatorze
aguirre 2006-02-09 00:23   
aguirre - Profil aguirre
OK, EOT z mojej strony, bo mi kolor zmienią ;-). Nawiązałem do odwołania, bo to był najbardziej "drażliwy" fragment wywiadu z p. Kazmer i tak tez odczytali to życzliwi dyskutanci. Komentarz moderatora: To prawda, jakkolwiek jednak wczytajmy się, szanowni forumowicze, w mistrzowskie opanowanie pani Kázmér w marketingu i jej dywagacjach o marce i tradycji. I podziwiajmy jej urok osobisty. :o)
pikus 2006-02-09 00:15   
pikus - Profil pikus
ciekawe co im da polikwidowanie tu dwoch, tu trzech polaczn w roznych porach dnia
viajero 2006-02-09 00:07   
viajero - Profil viajero
Do Moderatora: no pośrednio ma, ponieważ w wywiadzie pada pytanie np. o odwoływania lotów, a o odwoływaniu lotów właśnie piszemy. Co prawda odwołuje SkyEurope, ale zapewnie wpłynie to na polepszenie marki Wizzair, co też ma związek z tematem. Ufff... Wybrnąłem? :-) Komentarz moderatora: Tak :o))))
Jakkolwiek mimo to wątek zupełnie nie dotyczy Sky Europe. Idąc dalej tokiem rozumowania kolegi, mogłyby się tutaj pojawić dywagacje dotyczące odwoływań rejsów innych linii, chociażby nieśmiertnelny i lubiany na forum wątek LOTu. Grzecznie prosimy, aby trzymać się wątku, a rzeczony temat pojawi się w stosownym czasie. Dziękujemy!
viajero 2006-02-08 23:51   
viajero - Profil viajero
No to Aguirre, jak już napisałeś - Wizzair będzie triumfował! Dzięki za więcej informacji. Moderator pewnie nie będzie Ci miał tego za złe. :-D Komentarz moderatora: Owszem, moderator "miał będzie", gdyż wątek dotyczy wywiadu z panią Kázmér, a nie lotów Sky Europe, z którymi pani Kázmér nie ma za bardzo nic do czynienia...
aguirre 2006-02-08 23:44   
aguirre - Profil aguirre
GW, forum samoloty. Głupio się czuję podając namiary "konkurencji", ale tamto forum ma zupełnie inny charakter, stąd cudzysłów. Z analiz wysokich cen Sky wynika, że oprócz już wymienionych skasują także Londyn z Warszawy. Komentarz moderatora: Zapewniamy, że szanowne grono forumowe będzie miało już niedługo możliwość "pastwienia się" nad poczynaniami linii SkyEurope. Prosimy nie odbiegać od wątku!
pikus 2006-02-08 23:39   
pikus - Profil pikus
DOBRA MOZE JESTEM GLUPI ALE NIE WIEM GDZIE - GW? CZY RZ?
viajero 2006-02-08 23:39   
viajero - Profil viajero
A sorry - to miało być pytanie do Aguirre, nie do Chrisa. :)
viajero 2006-02-08 23:37   
viajero - Profil viajero
No właśnie, Chris! Uchyl rąbka tajemnicy! :-) Ale faktycznie coś się święci, bo skąd takie ceny w SkyEurope do Sztokholmu np. na czerwiec? Ok. 900zł! Żaden (za przeproszeniem) idiota tego nie kupi, jak może lecieć Wizzair'em za np. 250zł. Jeśli faktycznie SkyEurope skasuje Sztokholm to zapewne z powodu "małego zainteresowania"! :-) Sprytnie kombinują... A tak cichutko siedzą, jak myszy po miotłą!
pikus 2006-02-08 23:37   
pikus - Profil pikus
DOBRA MOZE JESTEM GLUPI ALE NIE WIEM GDZIE - GW? CZY RZ?
aguirre 2006-02-08 23:29   
aguirre - Profil aguirre
Na portalu największej gazety w tym kraju (samoloty).
pikus 2006-02-08 23:20   
pikus - Profil pikus
HE HE, A TAK NA PRAWDE TO GDZIE PISALI O TYM ZE SZTOKHOLM MOZE ZNIKNAC? JAKIE KONKURENCYJNE FORUM???
aguirre 2006-02-08 22:44   
aguirre - Profil aguirre
hej to ma dobrze. Ma aż trzech uczestników forum, którzy dokonują różnych interpretacji jego posta ;-).
pikus 2006-02-08 22:29   
pikus - Profil pikus
chyba mu chodzilo ze sie robi drugi Wizz, jezeli te loty zostana odwolane zanim sie rozpoczna
chris 2006-02-08 22:20   
chris - Profil chris
aguirre : Wiem że pisał o cenie Skya, ale napisał też .. cytuję "Czyzby ze Skya robil sie drugi Wizz " co sugeruje że Wizz takie ceny właśnie ma , a co nie jest prawdą.
pikus 2006-02-08 21:28   
pikus - Profil pikus
podejrzane, a gdzie pisza ze te polaczenia moga poznikac
aguirre 2006-02-08 21:01   
aguirre - Profil aguirre
chris: hej'owi chodziło chyba o cenę Sky Europe. Swoją drogą to ciekawa cena jak na low costa na kilka miesięcy przed lotem ;-)))). To tylko potwierdza nasze przypuszczenia i krążące w necie pogłoski.
chris 2006-02-08 19:24   
chris - Profil chris
hej : A gdzie Ty masz bilety za 800 PLN do Sztokholmu w Wizzie , na kilka miesiecy przed lotem ?? Teraz mozna leciec nawet za 154PLN return !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy