Warszawa - Tbilisi od 14 maja

Warszawa - Tbilisi od 14 maja Linia lotnicza Georgian National Airlines rozpocznie 10 maja br. połączenia z letniego rozkładu lotów. Warszawa jest jednym z nowych kierunków przewoźnika. Trasa z Tbilisi do Warszawy będzie wykonywana raz w tygodniu w niedziele. Tbilisi 8:00 - Warszawa 9:35 ------7 QB 581 Warszawa 11:25 - Tbilisi 17:00 ------7 QB 582 Ceny rozpoczynają się od 400 USD za bilet w...
05/05/2006 17:28   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_gruzi 2006-05-20 23:57   
gosc_gruzi - Profil gosc_gruzi
Na stronce AIRZENA jeszcze nic o tym nie ma
gosc_Cani 2006-05-08 09:21   
gosc_Cani - Profil gosc_Cani
Stenus, zwracam honor, zapomniałem o ANZ, cały czas w myślach miałem Ansett, który zbankrutował. Co do MD-11, to ja własnie chciałbym sie nim przelecieć. Leciałem kiedyś Lockheedem Tristarem z LHR do Montrealu Mirabel ... dawne czasy:)
humbak 2006-05-08 05:32   
humbak - Profil humbak
WAW-GRU :): a leciałeś SQ, TG, NH lub OZ, jeśli już tak o tym Starze i serwisie? :o) A zapewniam Cie, że w Emirates byś usnął szybciej, niż Ci sie zdaje, bo tak są o wiele lepsze warunki do tego, niż w LH. Chyba, że zająłbyś się ichnim inflight entertainment, przy którym to co daje LH (a raczej nie daje) nijak się da porównać.
humbak 2006-05-08 05:27   
humbak - Profil humbak
gosc_Cani: Niestety się mylisz... Linie Stara, a dokładniej Air New Zealand, latają do Papetee, Nadi (Fidżi) i Noumea (Nowa Kaledonia). Co do reszty ("wiele innych") to się tyczy każdych innych sojuszy (np. SkyTeam i oneworld mają słabo obsadzoną siatkę w Afryce). A co do Iłów i Tu, to sam chętnie bym się przeleciał, bo jeszcze nigdy nie leciałem. W końcu pierwszy raz przeleciałem się MD-11. Fajnie!
kamil-lotn 2006-05-07 22:53   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Ja nie mam ulubionej lini lotniczej.Niewiem dlaczego niektórzy myślą, że linie Emirates to dziadostwo?!Przecierz to są porządne linie!
gosc_Cani 2006-05-07 21:22   
gosc_Cani - Profil gosc_Cani
WAW-GRU po prostu lubi Lufę i nawet jak jakaś linia ma lepszy serwis, lepszy komforf, ladniejsze stewki, lepsze mile, to i tak twierdził zawsze będzię że Lufa is simply the best. Podoba mi się postawa Crisa, ja sam leciałem Iłem 18, Iłem 62M, Tu-134 i Tu-154 i nie bałem sie w ogóle i przyznam się, że z chęcią przeleciałbym się Aerofłotem Iłem 96 i np Air Koryu Tu-154:)
Poza tym dodamże linie Stara nie latają do Papetee, Nadi (Fidżi), Noumea (Nowa Kaledonia), Paramaribo (Surinam), St. Maarten i wiele innych:)
chris 2006-05-07 14:55   
chris - Profil chris
WAW-GRU :) : Strasznie wrażliwy jesteś :)
Powiedz mi w takim razie jakim cudem w tej wychwalanej przez Ciebie i super serwisowanej Lufthansie zdarzają się wybuchy silników podczas startu ( Airbus320 , rejs Porto - Franfurt ) ?
waw-gru 2006-05-07 14:11   
waw-gru - Profil waw-gru
latać niestety muszę, ale i tak mam większe zaufanie do airport security we FRA niż w Bahrainie. Co z tego że w Emirates lepiej karmią, jak ze stresu bym nie usnął. Niemcy za to jak coś robią to musi być porządnie, inna kultura pracy, rzetelne podejście do obowiązków. O to mi chodzi. A jeśli chodzi o serwis on-board to ze Star Alliance najbardziej podoba mi się Varig. Piwko bez limitu na krajowych:) niestety na trasach interkontynentalnych mają gorszy sposób naliczania mil zależnie od klasy rezerwacyjnej.latam economy więc musze na to zwracać uwagę :(
humbak 2006-05-07 13:27   
humbak - Profil humbak
WAW-GRU :) a poza tym, to nawet w LH i OS bagaże ładują Arabowie. Jeśli to jest Twój wskaźnik strachu, to proponuję w ogóle nie latać. I bardzo mnie ubawiłeś twierdzeniem, że LH jest najlepszą linią na świecie. I mówię to jako LH Senator... Jak mogę, unikam latania międzykontynetalnego LH, wolę zdecydowanie NH, SQ, TG, czy nawet AC. Że nie wspomnę o bardzo dobrym LX, najnowszym nabytku Stara. To w sumie najlepsze, co LH ostatnio w Starze zrobiła, kupując LX.
humbak 2006-05-07 13:25   
humbak - Profil humbak
WAW-GRU :) Mylisz pojęcia... Arabskie linie, jak Emirates, Qatar Airways, Etihad Airways, Gulf Air, Saudi Arabian należą do jednych z najlepszych linii na świecie. Bardzo żałuję, że Polska to taki nieciekawy kraj dla Emirates, żeby zaczęli tu latać, lub chociażby mieli przedstawicielstwo...
chris 2006-05-07 12:31   
chris - Profil chris
Ja chętnie przeleciałbym się właśnie Iłem albo Tu zanim wyginą.
PS
Nie wszystko złoto co się świeci. Nie wiem czemu Aerofłot tak demonizujecie w kwestii bezpieczeństwa ? Dlatego że lata Iłami czy Tu ? Sprawdzcie sobie statystyki wypadków. Jedną najbardziej niebezpiecznych linii na świecie jest taiwańska China Airlines. Zobaczcie jakimi nowoczesnymi samolotami latają , jakie mają załogi ... wyglądają jak Thai czy Singapore , w sumie nic nie wskazuje na takie statystyki.
chris 2006-05-07 12:26   
chris - Profil chris
WAW-GRU :) : Dam znać gdy już będe miał .. :)
waw-gru 2006-05-07 12:01   
waw-gru - Profil waw-gru
ja się czuję lepiej wiedząc, że Airbus którym lecę był przed lotem sprawdzony przez niemieckich lub polskich mechaników, tym bardziej że znam procedury security w tych krajach. Jak leciałem kiedyś z CDG, zwanego również "meczet Roissy" to jak widziałem kto ładuje bagaże to bałem się całą drogę. m.in. dlatego nie wsiadłbym w Emirates. dobrze, że chris nie masz cóki, podkablowałbym Cię tak, żebyś prawa rodzicielskie stracił ;) (żart)
airliner 2006-05-07 00:29   
airliner - Profil airliner
Kamil-Lotn: Aeroflot juz nie posiada Boeingow 777
kamil-lotn 2006-05-07 00:16   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Ja bym poleciał Aeroflotem ale musiałbym mieć pewność, że nie poleci Tupolev ani Iłliuszyn!Aeroflot ma nowsze samoloty np. Airbus A320 albo Boeing 777-200 no ale niewiem też jak są serwisowane więc narazie jak będę musiał gdzieś lecieć to wybiore jakąś znaną Europejską linie lotniczą.Pozdro
chris 2006-05-07 00:07   
chris - Profil chris
WAW-GRU :) : SA nie lata na przykład do Lukli , można się tam natomiast dostać liniami Yeti Airlines.
Latam samolotami bo potrzebuję się przemieścić a nie dla frequent travellera który jest tylko dodatkiem. Nie utożsamiaj SA tylko z Lufą bo nie jest w tym sojuszu najlepsza. Poleciałym z córką Aerofłotem gdybym ją miał.
mike_23 2006-05-06 23:49   
mike_23 - Profil mike_23
Kamil-Lotn : Który ledwo startuje, a huk za nim i ciemne spaliny niosą się jeszcze przez pare minut :)
kamil-lotn 2006-05-06 23:35   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Z Aeroflotem to naprawde musi byc przygoda!Leci się z Polski Tupolevem, który z ledwością lata!hehee
waw-gru 2006-05-06 22:10   
waw-gru - Profil waw-gru
Lufa jest najlepsza. a niby gdzie Star Alliance nie lata? oczywiscie wiesz, że Singapore i Thai są w SA? chris, poleciałbyś z córką Aeroflotem?
chris 2006-05-06 21:06   
chris - Profil chris
gosc_Cani : Cathay i Singapore zdecydowanie :) i jeszcze Thai i jeszcze China Airlines ( choć bardzo niebezpieczne ale coś mi się w nich podoba ) i nawet Aerofłot to jest przygoda !
WAW-GRU:) Lufa najlepsza linia ? To faktycznie żart tym bardziej że nie ma czegoś takiego jak najlepsza linia ... ( chyba że na zasadzie najpiękniejszy widok tatrzański ... jeden ze stu ... )
Nic do SA nie mam ale to nie znaczy że latam tylko z nimi. Są takie miejsca gdzie oni nie docierają .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy