bmibaby wylatuje z Gdańska

bmibaby wylatuje z Gdańska Kolejna linia opuszcza Gdańsk. Po miesiącu wykonywania operacji na trasie do Cardiff i East Midlands angielska tania linia lotnicza bmi baby zawiesza wszystkie swoje rejsy z gdańskiego lotniska - wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Już na starcie inaugurację nowych tras przesunięto o dwa miesiące. Pierwszy samolot bmi baby wylądował w Gdańsku dokładnie miesiąc temu. Po...
08/05/2008 19:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2008-05-09 21:29   
paolo-79 - Profil paolo-79
a mam wiewiorki co mi powiedzialy:)mam tylko nadzieje ze zrobia to po wakazjach..POZ FCO tez ma skasowac..;'(bedzie minimum planu minimum
hamburg 2008-05-09 20:26   
hamburg - Profil hamburg
paolo-79: A skad wierz ze wyleci? A jak cos, to moze FR sie zmobilizuje i otworzy (CIA-GDN), bo mimo wysokich cen C0 LF ma na trasie dosyc dobry. (Przynajmiej byl...nie wiem jak teraz po tym ,,wielkim kasowaniu´´)
paolo-79 2008-05-09 20:13   
paolo-79 - Profil paolo-79
;`(
paolo-79 2008-05-09 20:11   
paolo-79 - Profil paolo-79
hamburg:nie ostatnia,juz soon wyleci GDN-FCO...
hamburg 2008-05-09 19:31   
hamburg - Profil hamburg
gral: *hehe* Masz racje....odbiore to pozytywnie, ze jestem przynajmiej na tym forum zauwazony przez innych forumowiczow :-) No dobra...teraz to naprawde koniec dyskusji :-) A zeby bylo na temat: Mam taka nadzieje ze to byla (jak narazie) ostatnia zla wiadomosc dla GDN....i aby teraz byly same dobre wiadomosci :-)
humbak 2008-05-09 15:05   
humbak - Profil humbak
A na swojej stronie bmibaby nadal ostro pokazuje swoje trasy z Gdanska. :o)
michalb 2008-05-09 13:55   
michalb - Profil michalb
admin moze i napisal bym na priv do paolo ale on nie wie po co on sluzy
tomekk-81 2008-05-09 13:23   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
panowie, czilałt
gral 2008-05-09 12:59   
gral - Profil gral
hamburg: jestes Wybrancem. poczuj sie wyrozniony :P
hamburg 2008-05-09 12:47   
hamburg - Profil hamburg
A czy moze mi ktos powiedziec czemu to zawsze JA jestem ten ktory bedzie krytykowany ze cos ,,by the way´´ napisze? Jakos jak inni cos takiego napisza to jest to okay. Dobra, dla mnie dyskusja skaczona :-)
mimis 2008-05-09 12:45   
mimis - Profil mimis
mikerus: Niestety, nie sądzę że założenie Hyde Parku czy czata o pierdołach uporządkowałoby sytuację na forum, bo znając "nas", ktoś musiałby ciągle pilnować żeby ludzie nie spamowali, a nikt nie ma na to czasu ani sił. Do tematu: Ktoś wcześniej celnie napisał o panu "szpecjaliście" Kobielskim - od początku zastanawiałem się, po jaką cholerę otwierają właśnie Gdańsk, skoro zorientowali się z takim opóźnieniem i właściwie już pod koniec "boomu". Jeszcze Kraków - rozumiem, dalej jest na topie wśród Brytyjczyków, ale Gdańsk? Co oczywiście nie przeszkodziło mi, na własną zgubę, kupić biletów do GDN. W każdym razie BMI Baby gratulujemy zdecydowania (a'la C0) i konsekwencji w rozkręcaniu trasy... :-/
mikerus 2008-05-09 12:33   
mikerus - Profil mikerus
adminie - a wyobrażasz sobie, że Hamburg zakłada nowy wątek "Założyłem segregator z rezerwacjami"? Bo ja jakoś nieszczególnie. Uważam, że istnienie jakiegoś quasi-chata, miejsce gdzie ludzie mogliby pisać o rzeczach błahych, mniej istotnych czyli krótko mówiąc o pierdołach, uporządkowałoby sytuację na forum. Zwróćcie uwagę, że pewnie 2/3 komentarzy pod artykułami nie dotyczy w ogóle tematu... Ktoś zarzuci jakąś informację o FR albo C0 i już się robi piętnaście postów OT.
humbak 2008-05-09 12:07   
humbak - Profil humbak
Dlaczego przewoznicy robia prezesowi Machczynskiemu tyle zlego przed jego pojsciem na emeryture? :o))))
gral 2008-05-09 11:15   
gral - Profil gral
jeszcze by sie przydal Hyde Park - dajmy sobie po buzi... naprawde czasem was nie rozumiem. wyluzujcie wszyscy!
admin 2008-05-09 07:56   
admin - Profil admin
Od tego jest [+] dodaj wątek!!!
mikerus 2008-05-09 06:23   
mikerus - Profil mikerus
A ja nawet rozumiem paolo... Jest w internecie tendencja, aby pisać jak najwięcej na temat - z szacunku do innych użytkowników, którzy chcą przeczytać głównie komentarze dotyczące artykułu. Reszta to jednak spam. Może zatem warto byłoby założyć na forum jeden zbiorczy temat typu Hyde Park o lotnictwie, w którym każdy chętny będzie pisał o przeżyciach z opóźnionego 5 minut rejsu, spóźnieniu do odprawy, wrażeniach estetycznych ze zwiedzania BZG, bezsennej nocy na BOH, czy też niesamowitych wojażach po Rumuni, Hiszpani, Włoszech i Kostaryce;) Kto będzie chciał, to przeczyta, a reszta będzie śledziła komentarze do artykułu...
desert_eag 2008-05-09 01:11   
desert_eag - Profil desert_eag
hamburg: aaa, no to w takim razie nie zrozumielismy sie :) ale jestem pewien, ze paolo nie chcial cie obrazic tylko wyrazic krytyke. a co do tematu, bo admin zaraz swira dostanie ;], ciekawe jakie tam ma Kobielski zycie teraz ;)))
admin 2008-05-09 01:02   
admin - Profil admin
Panowie prosze skonczyc ta prywatna dyskusje, tematem watku jest bmi w gda i tego tematu prosze sie trzymac. inaczej zamkne watek.
hamburg 2008-05-09 01:02   
hamburg - Profil hamburg
desert_eag: te ,,pouczanie´´ mialo inne znaczenie.....po prostu nie rozumialem sensu. :-) Nie wiem czy zauwazyles....ale jak ktos tutaj na forum cos zle po niemiecku zle napsize to tez nie pouczam bo mi najmiej wypada :-)))))
desert_eag 2008-05-09 00:58   
desert_eag - Profil desert_eag
przeczytalem watek uwaznie (a staralem sie ocenic obiektywnie) i tez nie zauwazylem aby paolo kogos obrazil... skrytykowal pewne chwalipiectwo raczej ZARTEM niz serio i swiadczy to tylko na jego korzysc. hamburg: ja tez mimo sympatii do ciebie pozwole sobie cos skrytykowac - ty raczej nie powinienes uczyc nikogo tutaj wyslawiania sie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy