Sasin zapowiada miliardy wsparcia dla PLL LOT

Sasin zapowiada miliardy wsparcia dla PLL LOT - LOT znalazł się w sytuacji bardzo trudnej, nie ma dzisiaj praktycznie połączeń lotniczych, a koszty są. Trzeba płacić pracownikom, trzeba płacić raty leasingowe za samoloty, to są wielomilionowe opłaty każdego miesiąca. Firma nie zarabia. Właściwie perspektywa wznowienia połączeń jest bardzo odległa. Dlatego przygotowaliśmy w MAP potężny pakiet wsparcia dla PLL LOT,...
16/11/2020 12:29   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Megula 2020-11-29 15:46   
Megula - Profil Megula
A moim zdaniem to jest ok - przeciez praktycznie kazda linia lotnicza otrzymala wsparcie ze swoich rzadów. Także PLL LOT tez powinien, zwlaszcza ze sytuacja bezprecedensowa
tomtom 2020-11-18 22:22   
tomtom - Profil tomtom
wIrnikowi chciałbym zwrócić uwagę, że w Wizz polacy stanowią największą grupę narodowościową. Wszyscy mają kontrakty polskie, płacą w Polsce ubezpieczenia i w Polsce wydają zarobione w Wizz pieniądze. To Wizz 30-ma z górką samolotami umożliwia milionom Polaków i gościom z zagranicy podróżowanie w przyzwoitych cenach, dając dochody portom, Agencji Ruchu Lotniczego, pracę pracownikom spółek lotniskowych, mechanikom lotniczym czy wreszcie przewoźnikom autobusowym i taksówkowym i hotelom. LOT ma z tym problemy (patrz zatrudnianie na kontraktach, zaległości w płaceniu kooperantom, drogie przeloty małymi samolotami i ciągła kroplówka z pieniędzy podatników - nawet tych "ratowanych" przed skutkami bezsensownych decyzji Polskiego Rządu. To ja się pytam: kto tu jest Polską linią?
wirnik 2020-11-17 09:21   
wirnik - Profil wirnik
A to linie Enter są liniami realizującymi regularne loty rozkładowe? Od kiedy?
flytfs 2020-11-16 22:42   
flytfs - Profil flytfs
Jeśli Sasin tak mówi to tak będzie. Pęknę ze śmiechu.:-))))) A po kasę powinny ustawić się też linie Enter Air.
wirnik 2020-11-16 22:36   
wirnik - Profil wirnik
Jestem za równym traktowaniem i zgadzam się, ze wszystkie podmioty tak samo. Ale takie same podmioty, zatem w przypadku linii lotniczych linie polskie, obsługujące regularne rejsy rozkładowe. Kto według c139d został pominięty? Ja innych takich linii w Polsce nie znam. A jeśli ktoś ma dotowac linie z Irlandii czy Węgier, to niech robią to tamtejsi podatnicy, ja nie widzę powodu by moje podatki były na nich marnowane,
Aha, ja myśle, ze w razie potrzeby, ci co czuja ze inne linie powinny tez dostać kasę, to zawsze chyba mogą zrobić dla nich darowiznę, choćby w postaci biletu, z którego nie skorzystacie.
gość_13540 2020-11-16 13:50   
gość_13540 - Profil gość_13540
Koszmar. Sasin i miliardy PLN !!! On dawno powinien siedzieć za wyrzucone w błoto 70.000.000 PLN na nielegalny druk makulatury wyborczej. No i spłacać oczywiście.
gość_4aa93 2020-11-16 13:41   
gość_4aa93 - Profil gość_4aa93
Co on bredzi... "My odbudowaliśmy potęgę LOT-u ". Jaka potęga?! To jak nazwać Lufthansę, BA, Air France, KLM... nawet SAS? Głupkowata propaganda.
gość_c139d 2020-11-16 12:37   
gość_c139d - Profil gość_c139d
Wszystkie podmioty powinny być traktowane sprawiedliwie. Dlaczego LOT dostaje taką kasę a reszta na polskim rynku nie dostaje nic!? Skandal!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy