Czy mając zagraniczną kartę sim mogę korzystać z VPN?

Cześć wszystkim, Piszę na forum, ponieważ chciałbym się podpytać czy może ktoś zna odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. W marcu planuję podróż do Wietnamu. Mam już zakupiony lot, oraz wszystko powoli planuję. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad sposobem korzystania z internetu za granicą. Zacząłem czytać fora, gdzie dowiedziałem się, że dobrym sposobem jest zakup lokalnej karty SIM. Uznałem, że jest to najtańsze, jak i najlepsze rozwiązanie, jednak w głowie pojawiło mi się kolejne pytanie. Myślałem również swego czasu o ponownym zakupie vpna. Ostatnio korzystałem z niego będąc we Francji, gdzie się sprawdził. Używałem wtedy polskiej karty SIM i nie poniosłem dodatkowych opłat, natomiast teraz będę poza UE i mam zamiar korzystać z wietnamskiej karty SIM. Czy VPN, oraz karta SIM są jakkolwiek ze sobą połączone? Czy posiadając Wietnamską kartę SIM i rejestrując się poprzez vpn na polskich serwerach, będę ponosił u wietnamskiego operatora jakieś dodatkowe koszta związane z lokalizacją mojego urządzenia w Polsce? Nie do końca się na tym znam a nie chciałbym uświadczyć potem nieprzyjemnej sytuacji, stąd moje zapytanie. Dziękuję ślicznie z góry za odpowiedź, Pozdrawiam
28/01/2024 15:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy