LOT znów opóźnia start połączenia do Tiencin. Czy trasa w ogóle wystartuje?

LOT znów opóźnia start połączenia do Tiencin. Czy trasa w ogóle wystartuje? Narodowy przewoźnik już raz odsunął w czasie start nowej trasy do Chin. Planował rozpocząć operacje od 16 września. Według rozkładu miał operować raz na dwa tygodnie: wyloty z Warszawy rozpisano na środy, a powroty - w piątki. Teraz nowa data początkowa to 30 września i powrót 2 października. W efekcie - w systemie rezerwacyjnym dostępna jest jeszcze tylko jedna para...
17/09/2020 08:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_16653 2020-09-19 22:09   
gość_16653 - Profil gość_16653
"Dodatkowo LOT zastrzega, że zmiany zasad mogą pojawiać się w ostatniej chwili i PRZESTRZEGA przed śledzeniem ogłoszeń." Jest szansa, że dzięki tym przestrogom nikt nie doleci.
gość_4cc38 2020-09-18 09:31   
gość_4cc38 - Profil gość_4cc38
jest pandemia, obostrzenia, restrykcje :) nie wszystko zalezy od nich, taka prawda
marqoos_pl 2020-09-17 20:18   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Muszą poczekać, aż ustawa o amnestii covidowej będzie przyjęta, bo inaczej te machloje, tfu, loty nie będą się opłacać.
Kelo 2020-09-17 16:45   
Kelo - Profil Kelo
Bardzo dobrze. Do tej pory LOT wszystkich blokował przy pomocy ULC i starych umów dwustronnych. Niech teraz jego blokują, karma wraca. Jeśli sobie pies ogrodnika chce latać po chińskich miastach to musi umowę między państwami zmienić i odblokować PL regiony dla Chińczyków.
gość_d8ced 2020-09-17 12:34   
gość_d8ced - Profil gość_d8ced
To jakiś żart. Miałam lecieć lotem 16tego do chorej teściowej. Zamiast tego nie dość, ze straciłam pieniądze na test, bo LOT nie był łaskawy odwołać lot wcześniej (test wykonany 14tego, lot odwołany 15tego), to jedyna opcja dla mnie teraz jest wylot do Hongkongu kwarantanna tam przez dwa tygodnie i potem kolejne dwa tygodnie kwarantanny w Chinach. Gdybym wiedziała o tym cyrku to w ogóle bym z nimi biletu nie bookowala, a cały wyjazd zorganizowała inaczej.

Oczywiście LOT nie chce za test oddać pieniędzy, wiec złożyłam wniosek o rekompensatę z jedna ze stron. Wcześniej już z nimi dostaliśmy ponad 400 euro ponad bilet za dowolny lot plus cena biletu. A z samym LOTem nie mam zamiaru się bawić, zgłosiłam już charge back do banku i mam pieniądze z powrotem na koncie. Radzę tak każdemu, komu LOT odwołał lot.

Tylko tych dwóch tygodni, które stracę na kwarantannę dodatkowa nikt mi nie odda. Wielki środkowy paluch dla LOTu.
gość_ab080 2020-09-17 11:04   
gość_ab080 - Profil gość_ab080
Niestety strona chińska celowo blokuje wydanie zgód. Szkoda tylko że chińczycy bezkarnie latają do Polski zabierając pasażerów LOTowi, i nie robi się niczego żeby na zakazać lub utrudnić operowanie do Polski chińczykom. Na zasadzie wzajemności strona chińska także nie powinna operować (albo operować do innego portu - na podobnej zasadzie na jakiej LOT nie zostaje wpuszczony do PEK). Ale jak widać wszyscy boją się zareagować, żenująca jest postawa "czynników oficjalnych" (ULC, ktokolwiek inny) a chińczycy śmieją się nam w twarz. Nie dość że są źródłem problemów (z wiadomych przyczyn) to jeszcze pokazują kto tu rządzi. Żenada.
gość_13540 2020-09-17 08:58   
gość_13540 - Profil gość_13540
Jaka szkoda ! A ja tak bardzo chciałem odwiedzić Tiencin !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy