Centralwings: Ostateczne pożegnanie

Centralwings: Ostateczne pożegnanie I stało się. Po pięciu latach istnienia, linie Centralwings przeszły do historii. Wczoraj (31.05) wieczorem, około 19:00, na warszawskim Okęciu wylądował ostatni rejs z Pragi. Z tej okazji pracownicy pożegnali przewoźnika w hali przylotów. W hali przylotów pojawiły się transparenty nawiązujące wyglądem do nekrologów, była symboliczna trumna z modelem samolotu...
01/06/2009 11:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2009-06-01 19:40   
disorder - Profil disorder
Oloo: Na prawdę widziałeś sreberko? A może Ty jesteś świstakiem?
gosc_olloo 2009-06-01 19:08   
gosc_olloo - Profil gosc_olloo
leciałem tymi liniami i to był 1 i ostatni lot gdy obok mnie części plastika był uszkodzone a jednego było brak i widziałem coś ala sreberko duże więc byłem w szoku. nie mówiąc o opóźnieniach
that 2009-06-01 17:50   
that - Profil that
Do konca 2007, na loty FR w DUB odprawiali, wykreslajac linijka pasazera z listy :) i karty pokladowe byly wypisywane recznie, a na tagach bagazowych jedynie pisany byl sequence number.
rafciooo77 2009-06-01 17:38   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
W oczekiwaniu na nasz samolot w Mombasie panowie zamknęli halę odlotów, po czym sprawdzali karty pokładowe czy wszyscy pasażerowie są na lot do Warszawy, jak sprawdzili to znów hala została otwarta, potem już nikt nie sprawdzał kart przed wejściem do samolotu.
miras 2009-06-01 15:16   
miras - Profil miras
SkyEurope też tak miał, że karty pokładowe były wypisywane ręcznie wg listy, Airpolonia w KTW również. W moim przypadku sporo tych ptaszków mi zrobiono...
miras 2009-06-01 15:13   
miras - Profil miras
Kiedyś w KRK bylo to normalne że check-in np Germanwings odbywał się przez robienie ptaszka przy nazwisku pasażera na liście i wydawaniu kart boardinogowych wielokrotnego użytku, które w czasie boardingu zwracało się personelowi lotniskowemu...
2009-06-01 15:06   
 - Profil
Czy ktoś jeszcze spotkał się ze stawianiem ptaszków na lotnisku? Przy odprawie rzecz jasna, na liście pasażerów? :)
2009-06-01 15:04   
 - Profil
Co do stawiania ptaszka, można było sobie wybrać miejsce! Toaleta: niemalże idealna! :D U mnie bakszysz przy check-in polegał na tym, iż był Pan przy kartce, przy którym to Panu stawialiśmy ptaszka (ptaszka na kartce), a obok stał drugi Pan który stawiał nasze bagaże na wagę. I to się wiązało z bakszyszem. Ja po tygodniu wiecznego i wszedobylskiego bakszyszowania miałem dosyć i zrugałem go... Miałem ochotę niemalże mu walnąć! :D
that 2009-06-01 13:45   
that - Profil that
Co by nie bylo, rowniez nie pamietam tych zlych chwili (ciagle kasowanie polaczen, godziny spedzone w call-center, ...) a jedynie dobre chwile, jak np bagaz 20kg, codzienny KRK-DUB, tanii catering. Czesto wolalem nawet troche wiecej zaplacic, zeby to wlasnie C0 poleciec, niz FR- z mysla, aby "wesprzec" ich biznes.
miras 2009-06-01 13:40   
miras - Profil miras
Mimo, że nie wspominam dobrze, kilkugodzinnego oczekiwania na opóźniony lot C0 214, to szkoda mi tego, że już przestali latać. Centralwings był pierwszym przewoźnikiem u którego kupiłem bilet return za mniej niż 100 PLN (90PLN)
humbak 2009-06-01 13:40   
humbak - Profil humbak
A nie prosciej, że akurat do Pragi mial jakis czarter lub akurat wiozl zaloge z centrum szkoleniowego w Pradze?
that 2009-06-01 13:31   
that - Profil that
a moze to tak na potrzebe "symbolicznego pozegnania" wyslali go tam, zeby mogl z ostatniego rejsu wrocic wprost na ceremonie pogrzebowa?
gral 2009-06-01 13:23   
gral - Profil gral
zabierał pasażerów? kierunek faktycznie dziwny, ale taki komunikat został ogłoszony przez megafony (wylądował samolot z Pragi, ostatni lot Centralwings)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy